top of page
roko_edited.jpg

Roko Łuczak

Założyciel Studia Tańca Joy Dance. Tancerz z 20-letnim doświadczeniem. Pochodzi z Siedlec. Specjalizuje się w tańcu modern, współczesnym oraz formach tańca nowoczesnego. Wykształcił wielu tancerzy, którzy mogą poszczycić się prestiżowymi tytułami na arenie zarówno krajowej jak i międzynarodowej. Twórca widowisk artystycznych: Spektakl "11", "Cztery Pory Roku", "Grzechy". Organizator Otwartych Mistrzostw Polski Województwa Zachodniopomorskiego , Grand Prix Polski PZTF. Sędzia Narodowy PZTan.

Andrii Shkapoid

Tancerz, choreograf, instruktor tańca. Wielkokrotny mistrz i wicemistrz świata w stylu Jumpstyle. Ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym im. M.P. Dragomanowa w Kijowie. Absolwent kierunku tancerz-choreograf Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, gdzie obecnie jest wykładowcą. Asystent choreografa na otwarciu Stadionu Narodowego w Kijowie. Tancerz francuskiego kolektywu (LA)HORDE z którym tańczy na scenach teatrów Portugalii, Kanady, Francji i Belgii.

channels4_profile.jpg
Maciej Gruchlik_edited.jpg

Maciej Gruchlik

Dyrektor MDK 1 im. Artystów Rodu Kossaków w Tychach. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego. Ukończył Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny w Krakowie oraz Instruktorki Kurs Trenerski w Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. Posiada najwyższą klasę taneczną w tańcach towarzyskich (latynoamerykańskich i standardowych), sędzia Związku Sportowego Mażoretek oraz Niezależnej Ligii Tanecznej.Trener zespołów tańca, solistów i duetów Street Dance oraz Tap Dance. 

Aleksandra Tucka

Wychowanka ST Vivero. Tancerka, zawodniczka, solistka, instruktor, choreograf. Jest absolwentką kierunku tancerz-choreograf Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.. Tancerka międzynarodowej klasy tanecznej „S” w tańcu współczesnym. Wielokrotna Mistrzyni Mistrzostw Polski, Europy i Świata Federacji IDO. Obecnie instruktor i choreograf Akademii Tańca Reliese oraz Instruktor pilatesu w Polka Pilates w Warszawie.  

image_6483441_edited_edited.jpg
dorota_edited.jpg

Dorota Krzysztofik

Instruktor tańca i pedagog z ponad 20 letnim doświadczeniem, nauczyciel dyplomowany. Absolwentka Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Psychologii Sportu Dzieci i Młodzieży na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Ukończyła Kursy Kwalifikacyjne dające uprawnienia pedagoga oraz instruktora tańca współczesnego. Sędzia I kategorii oraz skrutiner Polskiej Federacji Tańca. Założycielka kieleckiego Studia Tańca VERSO.

bottom of page