top of page

Komisja Sędziowska:

Zuza.jpg

Zuzanna Dinter

Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi, zawodowa tancerka. Była solistką baletu w Teatrze Muzycznym w Lublinie i w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Niedawno ukończyła prestiżowy Uniwersytet im. Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku Choreografia i Teoria Tańca, pracuje jako nauczyciel tańca klasycznego, choreograf, konsultant, wykładowca i sędzia na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach tańca. Brała udział w ponad 30 premierach na scenie Teatru Muzycznego w Łodzi, odbywała liczne tournée po Europie. Od 2016 roku współpracuje z Akademią Muzyczną im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi jako pedagog tańca i choreograf. 

penkala_maly.jpg

Bartosz Penkala

Choreograf, instruktor tańca towarzyskiego, disco dance, jazz, cheerleadingu oraz tańców latynoskich. Od 2005r. Prezes Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders, od 2010r. Kierownik Szkoły KTT. Sędzia Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders, Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu oraz Polskiej Federacji Tańca, doradca Zarządu Polskiego Związku Sportowego Cherleadingu. Wykładowca na Międzynarodowych Szkoleniach z zakresu cheerleadingu w Bangkoku, Filipinach i Singapurze.

25359729_1541112452636363_1491611436_n.jpg

Izabela Barska-Kaczmarczyk

Współzałożycielka Studia Tańca VIVERO, sędzia I kategorii Polskiej Federacji Tańca. Ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny na specjalizacjach: Taniec Współczesny oraz Taniec Jazzowy. Absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności na kierunku TANIEC oraz studiów Studiów II stopnia na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku: Choreografia i Teoria Tańca. Obecnie studiuje psychologię sportu dzieci i młodzieży. Jest trenerem i choreografem w TZR od 2001 roku, 

Piotr Bałabuszek

Od 2009 członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Tanecznego okręg Freestyle, przez lata, do 2016 roku, sędzia najwyższej I kategorii sędziowskiej Polskiego Związku Tańca Freestyle. Jako trener i choreograf pracuje z tancerzami od niemal 20 lat, zdobywając wraz z nimi liczne sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Wykładowca Polskiej Akademii Sportu.

bottom of page