top of page

Oferta Warsztatowa

Warsztaty taneczne są podzielone na dwa dni. Każdego dnia obędą się po 3 bloki zajęciowe z trzech różnych stylów, z podziałem na grupy. Każdy blok będzie trwał 1,5 godziny. Wszystkie zajęcia odbywać się będą w salach treningowych Teatru Ziemi Rybnickiej.

 

 

Sobota, 16.09.2017 – Warsztaty Art Dance: Modern & Contemporary, Jazz Dance   oraz Taniec Klasyczny.

Niedziela, 17.09.2017 – Warsztaty Street Dance: Break-Dance, Hip-Hop, Salsa.

 

 

Ponadto oferujemy otwarte, bezpłatne warsztaty z West Coast Swing (taniec w parach) , Rueda de Casino (salsa w parach tańczona po kole) i Akrobatyki prowadzone w parku przy Bazylice św. Antoniego i na Placu Jana Pawła II u stóp Bazyliki.

Zapisy na te warsztaty nie są wymagane.

 

 

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma oficjalny, imienny certyfikat uczestnictwa.

 

 

WARSZTATY ART DANCE:

Taniec Klasyczny

 Prowadząca: Zuzanna Dinter-Markowska (Łódź)

Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi, zawodowa tancerka. Była solistką baletu w Teatrze Muzycznym w Lublinie i w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Niedawno ukończyła prestiżowy Uniwersytet im. Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku Choreografia i Teoria Tańca, pracuje jako nauczyciel tańca klasycznego, choreograf, konsultant, wykładowca i sędzia na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach tańca.  

Taniec Jazzowy

 Prowadząca: Dorota Krzysztofik (Kielce)

Dyplomowany pedagog i instruktor tańca, nauczyciel Młodzieżowego Domu Kultury w Kielcach i właścicielka Studio tańca VERSO. Jako wieloletnia tancerka i solistka STiS Rewanż wielokrotnie odnosiła sukcesy podczas ogólnopolskich turniejów tanecznych, Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Kilkukrotna Mistrzyni Polski oraz finalistka Mistrzostw Europy. Od 2014 roku sędzia Polskiego Związku tańca Freestyle. W swojej kilkunastoletniej karierze instruktorskiej miała okazje współpracować z wieloma czołowymi zespołami w całej Polsce.

Modern & Contemporary Dance

 Prowadząca: Barbara Tomas (Rybnik/Kraków)

Wieloletnia tancerka i solistka Studia Tańca Vivero, od trzech lat instruktorka tańca współczesnego i jazzowego związana zawodowo ze szkołami tańca w Rybniku i w Krakowie, obecnie instruktorka Equrrola Dance Studio. Zaliczana do najbardziej charyzmatycznych choreografów contemporary dance, w swoich kompozycjach łączy swoje doświadczenie w stylach jazzowych, współczesnych i streetowych.    

WARSZTATY STREET DANCE:

Breaking (Break Dance)

Prowadzący: Marcin "Kostek" Kost (Rybnik)

Jedna z najjaśniejszych gwiazd współczesnego b’boyingu. Absolwent AWF Katowice ze specjalizacją gimnastyki korekcyjnej. Trener akrobatyki sportowej. Do Jego największych osiągnięć tanecznych należą m.in. wygrana na międzynarodowych zawodach Break the Floor na Słoweni, występ na Over the Top World Wide, wygrana na Wirującej strefie, oraz 2 miejsce na eliminacjach europy wschodniej Floor Wars. "Kostek" zaraża wszystkich swoją pasją, aktywnie bierze udział w życiu kultury Hip Hop. Kreuje swoje taneczne „ja” łącząc akrobatykę z Bboying'em.

Salsa

Prowadzący: Aleksander "El Pachanquero" Piecha 

Dyplomowany instruktor tańca. Tańców latynoamerykańskich uczył się w dwóch największych szkołach w Kolumbijskiej Cali:
EL MANICERO oraz RUCAFE. Uczestnik wielu warsztatów krajowych i zagranicznych. Propagator stylu kolumbijskiego w Polsce i znawca kolumbijskiego footwork'u. Jako instruktor, tancerz i choreograf zmierzył się zarówno z ulicznym, tradycyjnym (folclore urbano) jak i sportowym odcieniem salsy kolumbijskiej. Jego umiejętności są doceniane przez samych Kolumbijczyków. Jest jednym z nielicznych salseros w Polsce prezentującym na występach salsę solo.

Hip-Hop:

Prowadzący: Bartłomiej Łącki (Ostrowiec Świętokrzyski)

Były solista Kieleckigo Teatru Tańca, Wcześniej przez prawie 10 lat tańczył taniec towarzyski. Dyplomowany instruktor tańca, zawodowy tancerz Związku Artystów Scen Polskich. Asystent światowej sławy choreografa Billy Goodsona, na warsztatach we Włoszech i Polsce. Szkolił się u międzynarodowej kadry pedagogów z techniki tańca jazzowego , hip-hopu i baletu. Brał udział w wielu przedsięwzięciach tanecznych i teatralnych na terenie Polski, Niemiec i USA. Aktualnie jest instruktorem i choreografem w Studio tanca "Progres".

Warunki uczestnictwa w warsztatach:*

 

Koszt warsztatów:

- 1 blok zajęciowy         (1,5 godziny)                    -   30 zł / osoba

- 3 bloki zajęciowe        (1 dzień warsztatowy)       -   70 zł / osoba

- 6 bloków zajęciowych  (2 dni warsztatowe)         - 120 zł / osoba

 

Warunkiem udziału w warsztatach jest:

  • odesłanie dokładnie wypełnionej Karty Zgłoszenia na Warsztaty na adres  e-mail: sviverso@gmail.com.

  • W tytule wiadomości prosimy wpisać: ZGŁOSZENIE NA WARSZTATY STREET&ART do 12.09.2017r.

  • Wpłata opłaty wg cennika i przesłanie potwierdzenia przelewu na adres
    e-mail: sviverso@gmail.com w nieprzekraczalnym terminie do dnia 12.09.2017r.

 

*  ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych lekcji warsztatowych dla zorganizowanych grup powyżej 15 osób. Informacji udzielamy drogą mailową: sviverso@gmail.com

bottom of page